‌Tel.: 733747797

DÍLNA & ZAHRADA

V tomto oboru nabízíme nepřeberné množství výrobků, které jsou potřebné pro bezproblémové fungování domácí i profi techniky. K našim zákazníkům tak patří velké, střední a malé servisní organizace a také koncoví zákazníci, kteří sami pečují o svá zařízení. 

Nejčastěji prodávané výrobky

náhled fotografieLOŽISKA
Nabízíme široký sortiment ložisek pro náročné průmyslové aplikace i běžné použití, pro osobní i nákladní vozidla, stavební stroje, zemědělské stroje a jiná zařízení. Ložiska nabízíme v různých kvalitách a cenách.

náhled fotografie
LOCTITE 8021 
je vynikající a velice oblíbený nízkoviskózní silikonový olej ve spreji na kov a plasty, který nabízí výborné mazací schopnosti v mnoha běžných situacích. Výborně chrání, udržuje a maže kovové i plastové díly, nepřitahuje prach ani žádné nečistoty a může být použit jako separační činidlo ve formách. H1 NSF Reg. č.: 141642 


náhled fotografie
LOCTITE LB 8201
Vhodný na lehké mazání kovových a většiny plastových materiálů. Ideální pro uvolnění zadřených či zkorodovaných součástek, např.: šroubů, matek, pantů apod.. Uvolňuje, maže, čistí a odstraňuje vlhkost, zabraňuje korozi.náhled fotografie
TRAWOL 2T
Polosyntetický olej, určený k mazání dvoudobých motorů formou směsného i odděleného mazání, např. automobily, motocykly, pily, křovinořezy.
API: TC


náhled fotografie
PILAROL - EKO
Biologicky rozložitelný olej na řetězy a vodící lišty motorových pil.
náhled fotografieTRAWOL  SAE 30
Celoroční  minerální olej pro použití v motorových sekačkách a zahradních traktorech, frézách, kultivátorech a dalších čtyřdobých zážehových motorech.
API: SG/CD
SAE: 10W-30


náhled fotografieZINKOVÝ SPREJ
Čistý základový nástřik z čistého zinku (99%) určený pro následné přelakování. Chrání před korozí všechny železné a ocelové povrchy a speciálně svary. Nástřik je nanejvýš odolný a flexibilní, chrání kovové součástky pomocí aktivních elektrochemických procesů. Je vhodný na opravy poškozených míst na galvanicky upravených plochách. Poskytuje aktivní ochranu před korozí a je odolný proti teplotám až do +400°C.


náhled fotografieKERAMICKÝ ROZPOUŠTĚČ RZI S PODCHLAZENÍM
Vysoce kvalitní rozpouštěč rzi, který bleskově uvolňuje zarezlé a zablokované šrouby a matice. Nastříkáním součástí dojde k teplotnímu šoku - ochlazení, které odtrhne rez od povrchu a umožní tím proniknutí účinné látky do nejužších spár. Obsažená mikrokeramická přísada zajistí snížení tření a zlepšení mazacího účinku při povolování šroubů a matic. Přípravek zabraňuje vzniku koroze a je neutrální vůči plastům, lakům a kovům.


náhled fotografieMěděné mazivo ve spreji
Měděné mazivo se během montáže používá pro trvalé promazávání šroubových a zásuvných spojů, které jsou v provozu vystaveny účinkům vysokých teplot a korozivním vlivů. Zamezuje zadření nebo zarezivění v důsledku působení vysokých teplot a dlouhodobého provozu.Umožňuje použití optimálního poměru utahovacího momentu šroubu. Teplotní rozsah -30°C - +1100 °C.


Tnáhled fotografieeflonové mazivo se spreji
Teflonový sprej je bezbarvé mazivo, používané k mazání a oddělování kovu, gumy a ostatních materiálů. Sprej je založen na silikonovém oleji a PTFE podílu. Navíc se teflonový sprej vyznačuje obzvláště nízkým koeficientem tření (0,02 - 0,09). Vysoká odolnost vůči žíravým chemikáliím, olejům a vodě. Odpuzuje nečistoty, prach a vodu.


náhled fotografie
Stabilizátor benzínu

Konzervuje a chrání pohonné hmoty před stárnutím a oxidací. Zabraňuje korozi v celém palivovém systému. Zaručuje bezproblémové přezimování veteránů, kabrioletů, motocyklů, skútrů, čtyřkolek, sekaček na trávu, řetězových pil a ostatních benzínových motorů. Přísada zvyšuje provozní bezpečnost motoru. Má dlouhodobý účinek. Testováno v motorech s katalyzátory a turbodmychadly.

Napište nám,

vše další obratem zařídíme my!

ARKATIP, s.r.o.
Pražská 754
500 04 Hradec Králové

Tel.: 733 747 797
E-mail: arkatip@seznam.cz

*

*

*

* povinný údaj