‌Tel.: 733747797

KOLA


Pro cyklisty, koloběžkáře a trojkolkáře jsme vybaveni ložisky do středového uložení, středů kol a samozřejmě mazivy a spreji. 

Nejčastěji prodávané výrobky
náhled fotografie

Kuličková ložiska
řady 68 a 69, která jsou ve středech kol, v středových uloženích, v uloženích kyvných vidlic aj.náhled fotografieLiqui Moly SCHMIERFIX
univerzální mazací pasta s možností použití v dílně, garáži, na zahradě a hobby činnostech. Je extrémně přilnavá, průhledná, odolná vůči vodě a zásaditým vodním roztokům. Chrání proti opotřebení, korozi a oxidaci. Snižuje tření a zamezuje vrzání a skřípání. Vhodné pro mazání ložisek, závěsů, vodících lišt, kluzných vedení. Teplotní rozsah -30°C až +100°C.

náhled fotografie
Teroson Bílá vazelína
Přilnavé bílé stříkatelné mazivo s vynikajícími a protikorozními vlastnostmi. Odpuzuje vodu, brání opotřebení a tím prodlužuje životnost mazaných dílů. Používá se zejména pro mechanické pohony jako řetězy, ozubená kola, pákové mechanismy.náhled fotografie
Loctite LB 8201
Vhodný na lehké mazání kovových a většiny plastových materiálů. Ideální pro uvolnění zadřených či zkorodovaných součástek, např.: šroubů, matek, pantů apod.. Uvolňuje, maže, čistí a odstraňuje vlhkost, zabraňuje korozi.

Napište nám,

vše další obratem zařídíme my!

ARKATIP, s.r.o.
Pražská 754
500 04 Hradec Králové

Tel.: 733 747 797
E-mail: arkatip@seznam.cz

*

*

*

* povinný údaj