‌Tel.: 733747797

MOTO


Motorkáři  jsou našimi pravidelnými zákazníky. Podporujeme  všechny nadšence ať to jsou „babetisti“, používající svůj stroj na dojíždění do práce nebo závodníci na Stadionech, které jezdí i přes 100km/h a samozřejmě všechny vlastníky silničních, cestovních a off-road motorek.  Také značkové a neznačkové moto servisy u nás najdou zázemí skladových zásob a zkušeného personálu. Jsme „bikers friendly“!

Nejčastěji prodávané výrobky

náhled fotografieSilkolene PRO CHAIN
Syntetické mazivo na řetězy, které vytváří průhledný tenký film, je navrženo tak, aby při správném způsobu nanášení neodstřikovalo ani při použití mezi závody. PRO-CHAIN obsahuje mikronizované laminární pevné mazivo, které v kombinaci s moderním syntetickým olejem poskytuje vynikající mazací vlastnosti. PROCHAIN byl navržen pro okruhové závody a terénní soutěže, ale je stejně vhodný i pro silniční motocykly. Je dodáván v pohodném 200 ml aerosolovém balení.

náhled fotografieSilkolene Comp 4 10W-40
Polosyntetický esterový olej složením výrazně snižujícím opotřebení, které bylo ověřeno při závodech. Byl vyvíjen, aby zajišťoval vynikající ochranu vysoce zatíženým čtyřdobým motorům silničních i závodních strojů používajících všechny typy paliva od obvyklých až po závodní benzíny. Olej COMP 4 SAE 10W-40 využívá syntetické estery odvozené o technologie leteckých maziv, které zaručují vynikající ochranu proti opotřebení v širokém rozsahu provozních teplot. Vysoká pevnost filmu snižuje tření i opotřebení a zaručuje spolehlivost motoru i převodů a dlouhou životnost součástí. Toto vysoce detergentní složení je navrženo tak, aby byla zajištěna čistota vnitřních povrchů motoru a tak dosažena optimální účinnost a spolehlivost motoru. 

náhled fotografieSilkolene PRO 4 10W-40
Plně syntetický esterový závodní olej pro čtyřdobé motory všech vysoce výkonných sportovních motocyklů, superbiků a produkčních závodních motocyklů. Electrosyntec využívá elektrostatických sil k vazbě vrstvy molekul s nízkým třením k  namáhaným kovovým povrchům, tím uvolňuje výkonové rezervy a zajišťuje dlouhodobé uchování výkonu motoru. Ideální pro všechny vyladěné, vysoce výkonné jednotky motor/převodovka. Při závodech ověřená vynikájící odolnost proti opotřebení a snížení tření při teplotních extrémech.

náhled fotografieTitan 2T 100 S
Mimořádně výkonný motorový olej pro dvoutaktní motory vyrobený na bázi syntetických základních olejů. Vhodný jak pro mazání dávkovacím čerpadlem (Autolube), tak i pro mazání směsí (Premix)
V souladu s předpisem výrobce doporučený poměr míchání až do 1:100. Titan 2T 100 S se doporučuje pro vzduchem i vodou chlazené dvoutaktní motory člunů, motorových pil, sekaček na trávu, elektrocentrál a pod. při všech stupních zátěže.

Napište nám,

vše další obratem zařídíme my!

ARKATIP, s.r.o.
Pražská 754
500 04 Hradec Králové

Tel.: 733 747 797
E-mail: arkatip@seznam.cz

*

*

*

* povinný údaj