‌Tel.: 733747797

O SPOLEČNOSTI

Společnost ARKATIP s.r.o. je zaměřena na dodávky zboží a služeb pro průmyslové podnikyúdržbářský sektor a obchodní organizace. Individuálním přístupem, flexibilitou a širokým sortimentem výrobků Vám jsme schopni zajistit rychlé dodávky spojené s kvalitním technickým i prodejním servisem. Základ našeho sortimentu tvoří ložiska a maziva, která doplňují lepidla, technické spreje, gufera, řemeny, o-kroužky, pojistné kroužky „seger" a mnoho dalších výrobků. Jsme prodejcem významných světových výrobců – SKF, FUCHS, ORLEN, RUBENA, LOCTITE, LIQUI MOLY, CROMWELL, PRESSOL, NTN, SNR, NSK, FAG, INA, TIMKEN, ZVL, ZKL, KG, FK a dalších značek. V oboru prodeje ložisek a maziv máme dlouholeté zkušenosti a to již od roku 1993.

Tržní zaměření společnosti

Hlavním tržním zaměřením společnosti ARKATIP je prodej zboží v regionu Královéhradeckého kraje. Důraz klademe na analýzu potřeb zákazníků prostřednictvím proškolených a kvalifikovaných obchodních zástupců. Specializovaná vzorková prodejna v Hradci Králové poskytuje podrobné informace o konkrétních výrobcích a službách a zajišťuje maloobchodní prodej a dodávky zboží zákazníkům včetně zásilkové služby. U prodejny je bezplatné parkování.

Kvalita

Námi dodávané značkové výrobky předních světových výrobců splňují nejvyšší možné parametry ve svém oboru (TOP kvalita). Ložiska od největšího světového výrobce ložisek, švédské společnosti SKF, jsou nepřekonatelná svojí kvalitou, životností a spolehlivostí. 
Průmyslová maziva německého koncernu FUCHS, největšího nezávislého výrobce plastických maziv na světě, dosahují špičkových parametrů a dlouhodobé životnosti a jsou tím nejlepším, co lze nabídnout. 
Ostatní značkové výrobky patří také ke špičce v oboru. Týká se to zejména japonských ložisek NTN / SNR, NSK a německých INA / FAG
V nabídce lepidel a tmelů je bezesporu nejrozšířenější světovou značkou LOCTITE od koncernu HENKEL, největšího a dominantního výrobce průmyslových lepidel. Tyto výrobky svojí kvalitou výrazně předčí konkurenci a jsou oblíbené u našich zákazníků v celé šíři sortimentu, od lepidel, tmelů až po maziva, spreje a auto prostředky. Dalšími značkami v sortimentu je německé WIKO a WEICON.
Narůstající zájem zákazníků zaznamenáváme také u osvědčených a kvalitních doplňků maziv německého výrobce LIQUI MOLY. Oblíbená jsou hlavně aditiva motorových olejů na bázi MoS2, čističe motorů a palivových systémů a technické spreje.


Pro méně náročné aplikace a nižší cenové požadavky nabízíme výrobky průmyslové, dílenské a údržbářské kvality. Na přání zákazníka jsme schopni optimalizovat kvalitativní a cenové parametry výrobků. Zaměřujeme se jen na výrobce, kteří dodávají certifikované výrobky s garantovanou kvalitou za příznivější ceny. Jedná se o tradiční československé značky ložisek ZVL / ZKL, gufera a řemeny významné české gumárenské značky RUBENA, ložiska mezinárodního výrobce KG a ložiskové jednotky tzv „domečky" FK. Stále populárnější jsou kvalitní a cenově bezkonkurenční oleje a maziva PLATINUM od společnosti ORLEN, která je nyní známá v České republice i jako vlastník společností UNIPETROL a PARAMO. Oleje ORLEN splňují i přísné normy VW pro motory s filtry pevných částic a EGR ventily.

Naši pracovníci jsou připraveni zúročit své dlouholeté zkušenosti v oboru a nabídnout Vám ložiska, maziva a další sortiment přesně podle Vašich požadavků a tak se těšíme na Vaše poptávky a jakékoli další dotazy.

Garantem kvality výrobků a vynikajících služeb a tím spokojenosti našich mnoha zákazníků je zkušený a stabilní pracovní kolektiv vedený společníkem a jednatelem Ing. Miroslavem Bahníkem, který se podílí od roku 1991, jako zakladatel, společník, jednatel a ředitel, na založení a řízení několika významných, převážně ložiskových firem a společností.

Napište nám,

vše další obratem zařídíme my!

ARKATIP, s.r.o.
Pražská 754
500 04 Hradec Králové

Tel.: 733 747 797
E-mail: arkatip@seznam.cz

*

*

*

* povinný údaj