‌Tel.: 733747797

VETERÁNY


Milovníci veteránů u nás nacházejí nejenom zázemí širokého sortimentu výrobků, ale i pochopení pro tento  koníček. Rádi sdílíme nadšení z každého zachráněného kusu ať se jedná o kolo, motokolo, moped, motocykl, automobil, traktor, přívěs, sekačku, transmisi a mnoho dalších historických kousků. Nejenom příznivci československých  značek JAWA, STADION, ČZ, MANET, TATRA, AERO, ŠKODA jsou u nás vítáni!

Nejčastěji prodávané výrobky

náhled fotografieStabilizátor benzínu
Konzervuje a chrání pohonné hmoty před stárnutím a oxidací. Zabraňuje korozi v celém palivovém systému. Zaručuje bezproblémové přezimování veteránů, kabrioletů, motocyklů, skútrů, čtyřkolek, sekaček na trávu, řetězových pil a ostatních benzínových motorů. Přísada zvyšuje provozní bezpečnost motoru. Má dlouhodobý účinek. Testováno v motorech s katalyzátory a turbodmychadly.

náhled fotografie
LOCTITE LB 8201
Vhodný na lehké mazání kovových a většiny plastových materiálů. Ideální pro uvolnění zadřených či zkorodovaných součástek, např.: šroubů, matek, pantů apod.. Uvolňuje, maže, čistí a odstraňuje vlhkost, zabraňuje korozi.náhled fotografie
ZINKOVÝ SPREJ

Čistý základový nástřik z čistého zinku (99%) určený pro následné přelakování. Chrání před korozí všechny železné a ocelové povrchy a speciálně svary. Nástřik je nanejvýš odolný a flexibilní, chrání kovové součástky pomocí aktivních elektrochemických procesů. Je vhodný na opravy poškozených míst na galvanicky upravených plochách. Poskytuje aktivní ochranu před korozí a je odolný proti teplotám až do +400°C.


náhled fotografie
KERAMICKÝ ROZPOUŠTĚČ RZI S PODCHLAZENÍM
Vysoce kvalitní rozpouštěč rzi, který bleskově uvolňuje zarezlé a zablokované šrouby a matice. Nastříkáním součástí dojde k teplotnímu šoku - ochlazení, které odtrhne rez od povrchu a umožní tím proniknutí účinné látky do nejužších spár. Obsažená mikrokeramická přísada zajistí snížení tření a zlepšení mazacího účinku při povolování šroubů a matic. Přípravek zabraňuje vzniku koroze a je neutrální vůči plastům, lakům a kovům.

náhled fotografie
Měděné mazivo ve spreji

Měděné mazivo se během montáže používá pro trvalé promazávání šroubových a zásuvných spojů, které jsou v provozu vystaveny účinkům vysokých teplot a korozivním vlivů. Zamezuje zadření nebo zarezivění v důsledku působení vysokých teplot a dlouhodobého provozu.Umožňuje použití optimálního poměru utahovacího momentu šroubu. Teplotní rozsah -30°C - +1100 °C.

náhled fotografie
T
eflonové mazivo se spreji
Teflonový sprej je bezbarvé mazivo, používané k mazání a oddělování kovu, gumy a ostatních materiálů. Sprej je založen na silikonovém oleji a PTFE podílu. Navíc se teflonový sprej vyznačuje obzvláště nízkým koeficientem tření (0,02 - 0,09). Vysoká odolnost vůči žíravým chemikáliím, olejům a vodě. Odpuzuje nečistoty, prach a vodu.

 

Napište nám,

vše další obratem zařídíme my!

ARKATIP, s.r.o.
Pražská 754
500 04 Hradec Králové

Tel.: 733 747 797
E-mail: arkatip@seznam.cz

*

*

*

* povinný údaj